Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem
Telefon kontaktowy 061 /28 29 230
Strona główna O firmie Oferta Kalkulacje Kontakt

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom Naszych Klientów na szybki, doskonałej jakości druk oferujemy terminy już od 24 godzin - od zgłoszenia zlecenia naszej firmie.

Studio PrepressDrukarniaIntroligatorniaUslugi dodatkowe

O firmie

S&S Poligrafia powstałą bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży introligatorskiej zdobytym w firmie Intro - Skiba. Obie firmy bardzo ściśle ze sobą współpracują zarówno w zakresie produkcji jak i wykonywania szeregu dodatkowych usług.

S&S Poligrafia bazuje na trzech podstawowych filarach:

  • Kompleksowość usług,
  • Wysokiej klasy park maszynowy,
  • Wykwalifikowana kadra pracownicza.

Realizowane zlecenia poddane są nieustannej kontroli jakości od projektu, opracowania graficznego, DTP, prepress, poprzez druk aż po komplet prac introligatorskich, pakowanie i wysyłkę lub transport. Dzięki wprowadzeniu odpowiednich procedur nasze zlecenia realizowane są w maksymalnie krótkim czasie.

Nie bylibyśmy w stanie zaoferować tak wysokiej jakości wykonywanych usług bez odpowiednio wyposażonego parku maszynowego. Pracujemy na nowoczesnym, niezawodnym sprzęcie wykorzystując w procesie produkcji najlepsze surowce.

Doświadczona oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza to zdecydowany fundament S&S Poligrafia. Zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a także młodych zdolnych grafików, których praca spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

HighwaterMANProximaKolbus

Copyright © 2007-2013 S&S Poligrafia - Drukarnia, segregatory reklamowe Poznań, Śrem. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie supremo.pl