Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem
Telefon kontaktowy 061 /28 29 230
Strona główna O firmie Oferta Kalkulacje Kontakt

Wyślij do nas zapytanie o cenę, a przekonasz się, że jesteśmy najtańsi na rynku!

Studio PrepressDrukarniaIntroligatorniaUslugi dodatkowe

Lakierowanie

Proces uszlachetniania druku to zabieg pozwalający zwiększyć skuteczność reklamy. Wydruki, w których zastosowano specjalne lakiery UV posiadają o wiele ciekawszą formę od tradycyjnych.

W ten sposób firma może wyróżnić się z pośród konkurencji, a co za tym idzie wzmocnić swój wizerunek na rynku. Uszlachetnienie druków uzyskać możemy przede wszystkim dzięki użyciu lakieru UV zadrukowując całe powierzchnie bądź wybrane fragmenty.

Lakiery UV można podzielić na:

  • błyszczące,
  • matowe,
  • lakiery o specjalnych właściwościach.

Najczęściej wykorzystywanym lakierem jest lakier UV błyszczący. Do najczęściej lakierowanych podłoży należy zaliczyć papiery, kartony i tworzywa sztuczne.

Należy unikać używania lakieru UV na powierzchniach zadrukowanych farbami zawierającymi pigmenty metaliczne. Bardzo ciekawe efekty daje punktowe stosowanie lakierów na powierzchnie pokryte wcześniej folią matową.

Istnieje również możliwość stosowania lakieru offsetowego, podnoszącego wytrzymałość naszych prac (odporność na ścieranie, zabrudzenia, zagięcia, zawilgocenie). Rozwiązanie to jest znacznie bardziej ekonomiczne jednak nie daje tak doskonałych efektów wizualnych jak lakier UV.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani użyciem lakierów o specjalnych właściwościach prosimy o uprzedni kontakt z naszym biurem obsługi klienta w celu ustalenia indywidualnej oferty oraz szczegółów technicznych związanych z zamówieniem

HighwaterMANProximaKolbus

Copyright © 2007-2013 S&S Poligrafia - Drukarnia, segregatory reklamowe Poznań, Śrem. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie supremo.pl