Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem
Telefon kontaktowy 061 /28 29 230
Strona główna O firmie Oferta Kalkulacje Kontakt

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom Naszych Klientów na szybki, doskonałej jakości druk oferujemy terminy już od 24 godzin - od zgłoszenia zlecenia naszej firmie.

Studio PrepressDrukarniaIntroligatorniaUslugi dodatkowe

Sztancowanie

Rodzajem uszlachetnienia jest także sztancowanie. Polega na wykrojeniu lub przegnieceniu (tzw. bigowaniu) – za pomocą wykrojnika z użyciem docisku – dowolnych kształtów w papierze, kartonie, tekturze.

Foliowanie na gorąco

Za pomocą maszyny sztancującej możliwe jest również rycowanie folii i papierów samoprzylepnych. Najczęściej sztancuje się opakowania, stendy, materiały reklamowe, teczki, zaproszenia, naklejki, ulotki.

Sztancowanie polega na wycinaniu lub perforowaniu zaplanowanych kształtów przy użyciu ostro zakończonego noża o kształcie krawędzi zgodnej z wycinanym konturem. Nóż wtłaczany jest z duża siłą w wycinane podłoże. Metoda ta służy do wytwarzania opakowania o skomplikowanych kształtach. Proces sztancowania dotyczy m.in. wszelkiego rodzaju teczek, kart, toreb ozdobnych oraz jednostkowych opakowań z tektury litej.

S&S Poligrafia wykonuje sztancowanie z:

  • tektury,
  • kartonu,
  • papieru,
  • folii i innych materiałów miękkich.

Dysponujemy własną bazą wykrojników jednak na życzenie klienta wykonamy indywidualne zamówienie. Przygotowywane przez nas wykrojniki mogą posiadać różne kształty oraz rozmiary od małych po takie o rozmiarach….

Wysoko wykwalifikowana kadra, odpowiednie procedury oraz nowoczesny sprzęt pozwalają na szybki oraz bardzo precyzyjne wykonywanie usługi.

HighwaterMANProximaKolbus

Copyright © 2007-2013 S&S Poligrafia - Drukarnia, segregatory reklamowe Poznań, Śrem. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie supremo.pl