Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem
Telefon kontaktowy 061 /28 29 230
Strona główna O firmie Oferta Kalkulacje Kontakt

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom Naszych Klientów na szybki, doskonałej jakości druk oferujemy terminy już od 24 godzin - od zgłoszenia zlecenia naszej firmie.

Studio PrepressDrukarniaIntroligatorniaUslugi dodatkowe

Targi drupa 2008 - Fakty i liczby

Od ponad 50 lat numer 1 w branży poligraficznej, papieru oraz mediów. Przez lata istnienia targi drupa ewoluowały i rozwijały się, aby sprostać wymaganiom informacyjnym globalnego środowiska poligraficznego.

drupa 2000 odbyły się w zoptymalizowanej lokalizacji, która umożliwiała integrację procesów przerobu papieru oraz wyrobu opakowań. Drukarze i menedżerowie z całego świata przybywają na targi drupa, aby odkryć szeroki asortyment prezentowanych produktów i usług, przeznaczonych dla każdego etapu produkcji: od przygotowania druku i drukowania aż do obróbki końcowej.

Infrastruktura cyfrowa to dziś powszechny element łączący cykl produkcyjny, a targi drupa 2004 były globalną prezentacją wszystkich oferowanych produktów dla łańcucha procesu cyfrowego. Jedno z głównych przesłań targów drupa 2008 będzie brzmiało: media elektroniczne nie zastępują mediów drukowanych. Wręcz przeciwnie: Internet, wideo czy CD-ROMy, usługi online i offline zapewniają nowe możliwości rynkowe i motywują przemysł poligraficzny do proponowania nowych produktów oprócz tradycyjnych mediów drukowanych.

źródło: www.mediaprint.com.pl

HighwaterMANProximaKolbus

Copyright © 2007-2013 S&S Poligrafia - Drukarnia, segregatory reklamowe Poznań, Śrem. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie supremo.pl