Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem
Telefon kontaktowy 061 /28 29 230
Strona główna O firmie Oferta Kalkulacje Kontakt

Usługi graficzne wykonywane przez nasze studio nie ograniczają się tylko do przygotowania plików do druku. Jeśli nie macie Państwo jeszcze projektu chętnie się nim zajmiemy!

Studio PrepressDrukarniaIntroligatorniaUslugi dodatkowe

Introligatornia, segregatory reklamowe

Firma S&S Poligrafia zajmuje się produkcją materiałów szkolnych oraz biurowych takich jak:

  • segregatory, segregatory reklamowe,
  • teczki,
  • kartony archiwizacyjne,
  • podkłady,
  • a także materiałów reklamowych.

Wśród szerokiej oferty segregatorów, znajdują się segregatory reklamowe wykonane z okleiny PCV, PP oraz marmurkowe. Wyposażone w mechanizm ringowy lub dźwigniowy z dociskiem, metalową listwę brzegową, otwór grzbietowy, boczne otwory, kieszonkę na wymienną etykietę.

Firma oferuje również szeroką gamę teczek: z rączką, na rzepy, z gumką, do dyplomu oraz na akta osobowe.

Uzupełnieniem naszej oferty jest produkcja podkładów i Clipboardów wykonanych z okleiny PP lub PCV. Kartony Archiwizacyjne wykonane są z trójwarstwowej tektury, doskonale nadają się do archiwizowania dokumentów.

S&S Poligrafia poza produktami z własnej oferty realizuje indywidualne zamówienia dla wielu klientów, a w szczególności dla agencji reklamowych.

Dzięki potężnemu doświadczeniu oraz kompleksowej obsłudze ( od przygotowania projektu do druku, po przez druku na profesjonalnej czterokolorowej maszynie MAN-ROLAND na wykończeniu oraz uszlachetnieniu produktu skończywszy) zyskujecie Państwo pewność, iż zlecenie zostanie wykonane sprawnie oraz na najwyższym poziomie, a kontrola jakości odbywa się od momentu przekazania projektu naszym grafikom.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na segregatory reklamowe.

Pliki do pobrania

HighwaterMANProximaKolbus

Copyright © 2007-2013 S&S Poligrafia - Drukarnia, segregatory reklamowe Poznań, Śrem. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie supremo.pl